Hotel Royal House Capsule

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Hotel Royal House Capsule Dubaj jest położony w dzielnicy Deira w Dubaju 3 km od atrakcji kulturalnych, takich jak Wieża zegarowa Deira. W tym hotelu zapewniono Wi-Fi na terenie całego obiektu.

    Muzeum Dubajskie znajduje się w ciągu prawie 15 min jazdy samochodem od hotelu, a Park plaży Al Mamzar — w około 4 km. Bur Dubai Abra Dock leży także w około 6 km. Okolica oferuje takie sklepy jak Century Mall Dubai w niewielkiej odległości od Royal House Capsule w Dubaju. Obiekt noclegowy znajduje się około 10 min pieszo min pieszo od przystanku autobusowego Abu Hail Metro B oraz prawie 600 m od stacji metra Al Qiyadah.

    Klimatyzacja są również zapewnione w pokojach, a balkon to dodatkowe udogodnienia. Posiadają łazienki zaopatrzone w bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Dostępne są również wspólne łazienki, wyposażone w bidet, oddzielną toaletę i prysznic.

    Podczas pobytu w Royal House Capsule goście mogą wybierać spośród pobliskich lokali gastronomicznych, takich jak restauracja Moulouk Al Shawarma Restaurant, w odległości 5-minutowego spaceru, czy restauracja Al Aumdah Restaurant w odległości 8 min spacerem.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:00
    Wyjazd: od 08:00 do 12:00
    Numer licencji1033882

    Opcje pokoi w Hotel Royal House Capsule Dubaj

    Klimatyzacja są również zapewnione w pokojach, a balkon to dodatkowe udogodnienia. Posiadają łazienki zaopatrzone w bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Dostępne są również wspólne łazienki, wyposażone w bidet, oddzielną toaletę i prysznic.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Royal House Capsule Dubaj Udogodnienia zdjęcie Hotel Royal House Capsule Dubaj Korytarze zdjęcie
    Dormitory Room Mixed

    Wielkość: 25 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    Hotel Royal House Capsule Dubaj Łóżka zdjęcie Hotel Royal House Capsule Dubaj Makro szczegóły zdjęcie Hotel Royal House Capsule Dubaj Makro szczegóły zdjęcie Hotel Royal House Capsule Dubaj Makro szczegóły zdjęcie
    Dormitory Room Mixed

    Wielkość: 25 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    Hotel Royal House Capsule Dubaj Udogodnienia zdjęcie
    Dormitory Room Mixed

    Wielkość: 25 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Hotel Royal House Capsule Dubaj

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Hotel Royal House Capsule Dubaj

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Hotel Royal House Capsule Dubaj